SUKCESJA, PRZEKSZTAŁCANIE, FUZJE I PRZEJĘCIA

Zapraszamy do kontaktu firmy i instytucje zainteresowane sukcesją, przekształceniem lub fuzją.
.

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu od 10:00 do 18:00 pod tel. 794 470 000 oraz 24h/7 pod mailem.

Opisz nam swoją sprawę, a skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.

Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze prawnej transakcji fuzji i przejęć spółek kapitałowych. Zajmujemy się również kompleksową obsługą procesów podziału  oraz przekształceń spółek prawa handlowego. 

Rozpoczęcie każdego z procesów poprzedzone jest wszechstronnym audytem prawnym, a także opracowaniem i negocjowaniem umów związanych z transakcjami. Nasi adwokaci oraz radcowie prawni przygotowują spersonalizowaną strukturę prawną i podatkową transakcji, a także dokumentację transakcyjną. Wspieramy również klientów w negocjacjach i reprezentujemy ich przed urzędami oraz sądami w postępowaniach rejestrowych.

Opracowujemy struktury niezbędne do optymalizacji funkcjonowania spółki przekształconej bądź przejętej pod kątem organizacyjnym, prawnym oraz podatkowym. Posiadamy bogate doświadczenie wynikające z realizacji ponad kilkudziesięciu projektów przekształcenia formy prawnej przedsiębiorstw z różnych branż. Jeżeli proces planowanych zmian angażuje kapitał zagraniczny, służymy doświadczeniem związanym z transakcjami i strukturami międzynarodowymi.

Imię i nazwisko
Telefon
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

tel. 794 470 000

UMÓW ROZMOWĘ

sekretariat@kancelariaklonowski.pl    

Media Społecznościowe

Projekt i realizacja SPECTRUM-MARKETING | 2020 | Polityka prywatności

Kancelaria Klonowski

Pomorska Filia w Tczewie

ul. Jarosława Dąbrowskiego 21/1
83-110 Tczew – Stare Miasto

Infolinia: 801 009 503
tel. (+48) 22 398 77 11

e-mail: sekretariat@kancelariaklonowski.pl

Kancelaria Klonowski to marka należąca do Radosława Klonowskiego i Międzynarodowej Kancelarii Klonowski i Wspólnicy Sp. z o.o., to zespół prawników, radców prawnych, adwokatów, pełnomocników dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji publicznych. Prawdopodobnie najlepsi prawnicy w woj. pomorskim. Kompleksowe wsparcie w obsłudze prawnej, odszkodowaniach, windykacji, prawie cywilnych, handlowym oraz procesowym.

Zakres usług: