Powitanie na blogu Kancelarii Klonowski - Blogu o prawie nie tylko dla prawników.

 

Drogi Czytelniku, witaj na naszym blogu prawnym!

Naukowcy wskazują, że pierwsze dziesięć słów, gestów, sekund jest najważniejsze w relacjach między ludzkich by się poznać, zrobić dobre wrażenie i zainteresować rozmówcę naszą osobą. Niestety doświadczenie wskazuje nam, że wygląd odgrywa kluczową rolę w relacjach międzyosobowych. Dlatego też na tym etapie nie ma znaczenia czy zaimponuję Ci swoją wiedzę, retoryką, interdyscyplinarnością czy doświadczeniem w obsłudze prawnej firm, prowadzeniu i zarządzaniu procesami sądowymi czy doradztwem biznesowym. Dlatego też pierwszy wpis nie będzie merytoryczny i ani trochę związany z jakimkolwiek skomplikowanym zagadnieniem prawnym, biznesowym czy też consultingowym. Chcę Cię przede wszystkim powitać i zachęcić do częstych odwiedzin naszego bloga. Jestem przekonany, że dzięki jego lekturze zrozumiesz niezrozumiałe, a naszpikowane językiem prawniczym i do tej pory skomplikowane zagadnienia prawne wyjaśnię Ci w jasny, czytelny, przejrzysty i zrozumiały sposób.  

Mam mnóstwo pomysłów na kolejne wpisy, a blog w całości będzie poświecony zagadnieniom związanym z prowadzeniem działalności gospodarczej, zarządzaniem przedsiębiorstwem, doradztwem biznesowym, consultingowym, a jego wiodącą tematyką będą zagadnienia prawne stojące u wrót nie tylko każdej firmy ale również każdego mieszkania. 

W przyszłości mam zamiar zamieszczać na naszym blogu informacje ze świata prawa, które uznam w kancelarii za ciekawe i przydatne dla przedsiębiorców, jak również każdego czytelnika. Mam nadzieję, że skorzystają z nich również osoby, które co prawda przedsiębiorcami nie są, ale planują pomyśleć o własnym biznesie w przyszłości. Zachęcam wszystkich, którzy się nad tym zastanawiają, aby spróbować. Prowadzenie własnej firmy jest wielkim wyzwaniem, ale i może przynieść mnóstwo satysfakcji. Dołożę starań, aby przekazywaną wiedzę połączyć z doświadczeniem płynącym z praktyki naszej kancelarii prawnej. Zachęcam wszystkich do czytania i komentowania.

 

Radosław Klonowski

wspólnik Międzynarodowej Kancelarii Klonowski i Wspólnicy sp. z o.o. w Warszawie, założyciel i wspólnik Kancelarii Prawnej Klonowski & Marek sp.k., pełnomocnik wiodący, coach, przewodniczący rady nadzorczej Klonowski Investments S.A.

 

POWITANIE NA BLOGU KANCELARII KLONOWSKI

31 grudnia 2001

tel. 794 470 000

UMÓW ROZMOWĘ

sekretariat@kancelariaklonowski.pl    

Media Społecznościowe

Projekt i realizacja SPECTRUM-MARKETING | 2020 | Polityka prywatności

Kancelaria Klonowski

Pomorska Filia w Tczewie

ul. Jarosława Dąbrowskiego 21/1
83-110 Tczew – Stare Miasto

Infolinia: 801 009 503
tel. (+48) 22 398 77 11

e-mail: sekretariat@kancelariaklonowski.pl

Kancelaria Klonowski to marka należąca do Radosława Klonowskiego i Międzynarodowej Kancelarii Klonowski i Wspólnicy Sp. z o.o., to zespół prawników, radców prawnych, adwokatów, pełnomocników dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji publicznych. Prawdopodobnie najlepsi prawnicy w woj. pomorskim. Kompleksowe wsparcie w obsłudze prawnej, odszkodowaniach, windykacji, prawie cywilnych, handlowym oraz procesowym.

Zakres usług: