POŚLIZGNIĘCIE I UPADEK

Zapraszamy do kontaktu w zakresie odszkodowań za poślizgnięcie i upadek.

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu od 10:00 do 18:00 pod tel. 794 470 000 oraz 24h/7 pod mailem.

Opisz nam swoją sprawę, a skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.

Upadki na krzywym lub śliskim chodniku, upadki na drodze, upadki na schodach czy też upadki w sklepie są podstawą do dochodzenia roszczeń lub odszkodowań w wyniku poniesionej szkody.

Art. 6 Kodeksu Cywilnego mówi, iż ciężar udowodnienia faktu spoczywa na osobie, która z faktu tego wywodzi skutki prawne. Nie mniej jednak w rzeczywistości może okazać się to bardzo trudne do udowodnienia. W takich wypadkach warto sięgnąć po fachową pomoc, którą świadczymy. Jesteśmy w stanie zapewnić państwu możliwość zwrócenia kosztów leczenia bądź uzyskanie odszkodowania w wyniku poniesionej szkody. Nie przywróci to państwu pełnego stanu zdrowia, lecz pozwoli na uzyskanie warunków życiowych sprzed wypadku.

Jeżeli są państwo zainteresowani szczegółową ofertą w zakresie w/w usług zapraszamy do naszej Kancelarii bądź kontaktu telefonicznego.

Imię i nazwisko
Telefon
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

tel. 794 470 000

UMÓW ROZMOWĘ

sekretariat@kancelariaklonowski.pl    

Media Społecznościowe

Projekt i realizacja SPECTRUM-MARKETING | 2020 | Polityka prywatności

Kancelaria Klonowski

Pomorska Filia w Tczewie

ul. Jarosława Dąbrowskiego 21/1
83-110 Tczew – Stare Miasto

Infolinia: 801 009 503
tel. (+48) 22 398 77 11

e-mail: sekretariat@kancelariaklonowski.pl

Kancelaria Klonowski to marka należąca do Radosława Klonowskiego i Międzynarodowej Kancelarii Klonowski i Wspólnicy Sp. z o.o., to zespół prawników, radców prawnych, adwokatów, pełnomocników dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji publicznych. Prawdopodobnie najlepsi prawnicy w woj. pomorskim. Kompleksowe wsparcie w obsłudze prawnej, odszkodowaniach, windykacji, prawie cywilnych, handlowym oraz procesowym.

Zakres usług: