POMYŁKI ZABIEGOWE

Zapraszamy do kontaktu w zakresie odszkodowań za pomyłki zabiegowe.

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu od 10:00 do 18:00 pod tel. 794 470 000 oraz 24h/7 pod mailem.

Opisz nam swoją sprawę, a skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.

Dochodzenie roszczeń związanych z pomyłkami zabiegowymi jest bardzo trudno. Bez profesjonalnej pomocy prawnej jest wręcz to niemożliwe. Świadczymy usługi, które pomogą państwu odnieść sukces w naszym wspólnym celu.  Przy dochodzeniu odszkodowania bardzo ważne jest to, aby Klient równie z dużym zapałem angażował się w tą sprawę jak nasza Kancelaria.

Do najważniejszych zadać poszkodowanego w wyniku pomyłki zabiegowej jest gromadzenie oryginalnych faktur za usługi medyczne, leki a także inne towary i usług, które stały się niezbędne z związku z procesem terapeutycznym.

Poszkodowany pomimo należytego mu odszkodowania może ubiegać się o zwrot kosztów transportu na zabiegi, zwrot kosztów związanych z rehabilitacją i leczeniem będących następstwem błędu. Możliwe jest również dochodzenie np. renty, jeżeli poprzez pomyłkę lekarza poszkodowany ma mniejsze możliwości zarobku.

Jesteśmy tu, aby Ci pomóc!

Imię i nazwisko
Telefon
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

tel. 794 470 000

UMÓW ROZMOWĘ

sekretariat@kancelariaklonowski.pl    

Media Społecznościowe

Projekt i realizacja SPECTRUM-MARKETING | 2020 | Polityka prywatności

Kancelaria Klonowski

Pomorska Filia w Tczewie

ul. Jarosława Dąbrowskiego 21/1
83-110 Tczew – Stare Miasto

Infolinia: 801 009 503
tel. (+48) 22 398 77 11

e-mail: sekretariat@kancelariaklonowski.pl

Kancelaria Klonowski to marka należąca do Radosława Klonowskiego i Międzynarodowej Kancelarii Klonowski i Wspólnicy Sp. z o.o., to zespół prawników, radców prawnych, adwokatów, pełnomocników dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji publicznych. Prawdopodobnie najlepsi prawnicy w woj. pomorskim. Kompleksowe wsparcie w obsłudze prawnej, odszkodowaniach, windykacji, prawie cywilnych, handlowym oraz procesowym.

Zakres usług: