ODZYSKANIE KREDYTU FRANKOWEGO

Zapraszamy do kontaktu w zakresie odzyskania kredytu frankowego.

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu od 10:00 do 18:00 pod tel. 794 470 000 oraz 24h/7 pod mailem.

Opisz nam swoją sprawę, a skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.

Kancelaria Klonowski świadczy usługi kredytobiorcom posiadającym kredyty indeksowe/ waloryzowane kursem CHF ( m.in. mBank, Millenium, Multibank, Polbank, Kredyt Bank, Getin Bank ). Kancelaria świadczy również pomoc kredytobiorcom posiadającym kredyty denominowane z CHF ( m. in. Nordea, bph, rteiffeisen)

Sytuacja na rynku dotycząca kredytu frankowego nie jest za ciekawa.  Osoby fizycznie, nie posiadające szczegółowej wiedzy nie są w stanie osiągnąć zamierzonego celu.

Ważne jest to, aby kredytobiorca już na samym początku postępowania zasięgnął pomocy prawnej. Zdarzają się sytuację, gdzie Klient znajduje się w środku postępowania a z naszego doświadczenia wiemy, że takie przypadki nie zawsze kończą się sukcesem.

ZADBAJMY O NASZ WSPÓŁNY SUKCES!

Jeżeli masz problem z odszkodowaniem dotyczącym kredytu frankowego zadzwoń, a nasza wykwalifikowana kadra udzieli profesjonalnej pomocy prawnej.

Wspólnie możemy wstrzymać, a ostatecznie umorzyć prowadzenie egzekucji komorniczej, wspólnie możemy  wypowiedzieć umowę kredytową i uznać ją za bezpodstawną oraz znacznie obniżyć kwoty zadłużenia wobec banku

Nie zwlekaj! Każdy dzień zwłoki działa na Twoją niekorzyść!

Imię i nazwisko
Telefon
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

tel. 794 470 000

UMÓW ROZMOWĘ

sekretariat@kancelariaklonowski.pl    

Media Społecznościowe

Projekt i realizacja SPECTRUM-MARKETING | 2020 | Polityka prywatności

Kancelaria Klonowski

Pomorska Filia w Tczewie

ul. Jarosława Dąbrowskiego 21/1
83-110 Tczew – Stare Miasto

Infolinia: 801 009 503
tel. (+48) 22 398 77 11

e-mail: sekretariat@kancelariaklonowski.pl

Kancelaria Klonowski to marka należąca do Radosława Klonowskiego i Międzynarodowej Kancelarii Klonowski i Wspólnicy Sp. z o.o., to zespół prawników, radców prawnych, adwokatów, pełnomocników dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji publicznych. Prawdopodobnie najlepsi prawnicy w woj. pomorskim. Kompleksowe wsparcie w obsłudze prawnej, odszkodowaniach, windykacji, prawie cywilnych, handlowym oraz procesowym.

Zakres usług: