ZAKAŻENIA SZPITALNE

Zapraszamy do kontaktu w zakresie odszkodowania za zakażenie szpitalne.

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu od 10:00 do 18:00 pod tel. 794 470 000 oraz 24h/7 pod mailem.

Opisz nam swoją sprawę, a skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.

Zakażenia szpitalne w tych czasach są coraz częściej spotykane, jednakże wiemy, że można ich uniknąć. Pacjent idąc do szpitala chce mieć świadomość, że jest to miejsce czyste, nieskazitelne oraz że jest otoczony profesjonalną opieką. Wina zakażenia pacjenta w placówce medycznej może być dwojaka. Często bywa, że trudno jest ocenić po której stronie leży wina zakażenia. Może być ona anonimowa, gdzie trudno jest personalnie przypisać komuś błąd. Możliwy jest jeszcze błąd szpitala.

Pomożemy Państwu z zebraniu materiałów dowodowych, uzyskać odszkodowanie w wysokości adekwatnej do wyrządzonej szkody oraz jeżeli nie będzie innego wyjścia sporządzić pismo procesowe do Sądu.

Najczęstsze zakażenia występujące na oddziałach to: zapalenie płuc, sepsa oraz zapalenie układu moczowego ZUM.

Bardzo ważnym czynnikiem biorąc pod uwagę zakażenie jest ryzyko zakażenia poszczególnych osób. Nie mniej jednak nie oznacza to, że szpital powinien być miejscem sterylnym i bezpiecznym dla pacjenta. Natomiast każde zaniechanie obowiązujących przepisów w skutek czego pacjent poniósł szkodę zdrowotną jest uzasadnione do pozyskania od szpitala adekwatnego do poniesionej szkody odszkodowania.

Imię i nazwisko
Telefon
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

tel. 794 470 000

UMÓW ROZMOWĘ

sekretariat@kancelariaklonowski.pl    

Media Społecznościowe

Projekt i realizacja SPECTRUM-MARKETING | 2020 | Polityka prywatności

Kancelaria Klonowski

Pomorska Filia w Tczewie

ul. Jarosława Dąbrowskiego 21/1
83-110 Tczew – Stare Miasto

Infolinia: 801 009 503
tel. (+48) 22 398 77 11

e-mail: sekretariat@kancelariaklonowski.pl

Kancelaria Klonowski to marka należąca do Radosława Klonowskiego i Międzynarodowej Kancelarii Klonowski i Wspólnicy Sp. z o.o., to zespół prawników, radców prawnych, adwokatów, pełnomocników dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji publicznych. Prawdopodobnie najlepsi prawnicy w woj. pomorskim. Kompleksowe wsparcie w obsłudze prawnej, odszkodowaniach, windykacji, prawie cywilnych, handlowym oraz procesowym.

Zakres usług: