ODMOWA UDZIELENIA POMOCY MEDYCZNEJ

Zapraszamy do kontaktu w zakresie odmowy udzielenia pomocy medycznej.

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu od 10:00 do 18:00 pod tel. 794 470 000 oraz 24h/7 pod mailem.

Opisz nam swoją sprawę, a skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.

Zgodnie z art. 30 ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty ,,Lekarz ma obowiązek udzielać pomocy lekarskiej w każdym przypadku, gdy zwłoka w jej udzieleniu mogłaby spowodować niebezpieczeństwo utraty życia, ciężkiego uszkodzenia ciała lub ciężkiego rozstroju zdrowia oraz w innych przypadkach niecierpiących zwłoki.”

Odmowa udzielenia pomocy medycznej przez lekarza, w skutek czego może nastąpić bardzo poważny uraz zdrowotny bądź nawet śmierć jest bardzo trudnym tematem dla naszych klientów.  Dokładamy wszelkich starań, aby poszkodowani korzystając z naszych usług mieli 100% satysfakcji z osiągniętego celu. Zapewniamy profesjonalną pomoc prawną, a ponadto pomagamy w weryfikacji orzeczeń wydawanych na zlecenie towarzystw ubezpieczeniowych, w uzyskiwaniu w imieniu Klientów dokumentacji medycznej ze szpitala, pomagamy zebrać materiał dowodowy oraz ocenić czy i jaki wystąpił błąd medyczny lub  inne zaniedbanie oraz ocenę skutków dla zdrowia.

Imię i nazwisko
Telefon
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

tel. 794 470 000

UMÓW ROZMOWĘ

sekretariat@kancelariaklonowski.pl    

Media Społecznościowe

Projekt i realizacja SPECTRUM-MARKETING | 2020 | Polityka prywatności

Kancelaria Klonowski

Pomorska Filia w Tczewie

ul. Jarosława Dąbrowskiego 21/1
83-110 Tczew – Stare Miasto

Infolinia: 801 009 503
tel. (+48) 22 398 77 11

e-mail: sekretariat@kancelariaklonowski.pl

Kancelaria Klonowski to marka należąca do Radosława Klonowskiego i Międzynarodowej Kancelarii Klonowski i Wspólnicy Sp. z o.o., to zespół prawników, radców prawnych, adwokatów, pełnomocników dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji publicznych. Prawdopodobnie najlepsi prawnicy w woj. pomorskim. Kompleksowe wsparcie w obsłudze prawnej, odszkodowaniach, windykacji, prawie cywilnych, handlowym oraz procesowym.

Zakres usług: