NIEWŁAŚCIWE PODANIE LEKU

Zapraszamy do kontaktu w zakresie odszkodowania za niewłaściwe podanie leku.

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu od 10:00 do 18:00 pod tel. 794 470 000 oraz 24h/7 pod mailem.

Opisz nam swoją sprawę, a skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.

W naszym kraju obowiązują przepisy, które jasno mówią, iż lekarz ma obowiązek wypełnienia recepty w sposób prawidłowy, uwzględniając właściwą dawkę leków dla naszego pacjenta.

Drugą sytuacją, gdzie możemy się spotkać z sytuacją niewłaściwego podania leku, jest szpital, gdzie często zdarzają się pominięcia podania dawki leków bądź niewłaściwy czas jej podania.

Skutki takowych zachowań mogą być przeróżne. Nie zmienia do faktu, że każdy kto poniósł szkodę w wyniku niewłaściwego podania leku, ma prawo do odszkodowania, zadośćuczynienia, bądź zwrot kosztów hospitalizacji bądź kupna leków.

Nasza Kancelaria świadczy pełen zakres obsługi prawnej w celu uzyskania odszkodowania i zadośćuczynienia na drodze polubownej jak i Sądowej.

Jesteśmy skrupulatni w dążeniu do wyznaczanych przez naszych Klientów celów, dlatego też, staramy się, aby każdemu poszkodowanemu, który przyjdzie z pomocą do naszych prawników polepszyła się sytuacja życiowa za skutek zaistniałej sytuacji.

Imię i nazwisko
Telefon
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

tel. 794 470 000

UMÓW ROZMOWĘ

sekretariat@kancelariaklonowski.pl    

Media Społecznościowe

Projekt i realizacja SPECTRUM-MARKETING | 2020 | Polityka prywatności

Kancelaria Klonowski

Pomorska Filia w Tczewie

ul. Jarosława Dąbrowskiego 21/1
83-110 Tczew – Stare Miasto

Infolinia: 801 009 503
tel. (+48) 22 398 77 11

e-mail: sekretariat@kancelariaklonowski.pl

Kancelaria Klonowski to marka należąca do Radosława Klonowskiego i Międzynarodowej Kancelarii Klonowski i Wspólnicy Sp. z o.o., to zespół prawników, radców prawnych, adwokatów, pełnomocników dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji publicznych. Prawdopodobnie najlepsi prawnicy w woj. pomorskim. Kompleksowe wsparcie w obsłudze prawnej, odszkodowaniach, windykacji, prawie cywilnych, handlowym oraz procesowym.

Zakres usług: