NIEWŁAŚCIWA HOSPITALIZACJA

Zapraszamy do kontaktu w zakresie odszkodowania za niewłaściwą hospitalizację.

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu od 10:00 do 18:00 pod tel. 794 470 000 oraz 24h/7 pod mailem.

Opisz nam swoją sprawę, a skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.

Do niewłaściwej hospitalizacji możemy zaliczyć działanie takie jak: brak wystarczającej ilości specjalistów, duże natężenie pacjentów i konieczność czekania na podjęcie właściwych decyzji przez lekarza, problem kierowania pacjentów do innych placówek. Owe problemy najbardziej uwidaczniają się podczas dyżurów nocnych, weekendowych oraz świątecznych.

Mamy prawo do całodobowej opieki zdrowotnej. Nie znamy dnia ani godziny, kiedy nagły przypadek zmusi nas do skorzystania z szpitala bądź pomocy lekarza.

Niestety takie sytuację coraz częściej występują, a osoby dotknięte tym zdarzeniem nie czują się bezpiecznie i nie wiedzą bądź boją się skorzystać z pomocy prawnej.

W takich sytuacjach należy Ci się odszkodowanie!

My jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc. Każdy obywatel ma prawo do poczucia bezpieczeństwa oraz do opieki zdrowotnej o każdej porze dnia i nocy. Każde inne zachowanie jest niedopuszczalne.

Przyjdź do nas, a my doradzimy Ci oraz sprawimy, że pieniądze, stres, oraz ubytek na zdrowiu zostaną Ci chociaż w części zrekompensowane.

Imię i nazwisko
Telefon
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

tel. 794 470 000

UMÓW ROZMOWĘ

sekretariat@kancelariaklonowski.pl    

Media Społecznościowe

Projekt i realizacja SPECTRUM-MARKETING | 2020 | Polityka prywatności

Kancelaria Klonowski

Pomorska Filia w Tczewie

ul. Jarosława Dąbrowskiego 21/1
83-110 Tczew – Stare Miasto

Infolinia: 801 009 503
tel. (+48) 22 398 77 11

e-mail: sekretariat@kancelariaklonowski.pl

Kancelaria Klonowski to marka należąca do Radosława Klonowskiego i Międzynarodowej Kancelarii Klonowski i Wspólnicy Sp. z o.o., to zespół prawników, radców prawnych, adwokatów, pełnomocników dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji publicznych. Prawdopodobnie najlepsi prawnicy w woj. pomorskim. Kompleksowe wsparcie w obsłudze prawnej, odszkodowaniach, windykacji, prawie cywilnych, handlowym oraz procesowym.

Zakres usług: