Nasz zespół

DOŁĄCZ DO MOJEJ SIECI KONTAKTÓW:

DOŁĄCZ DO MOJEJ SIECI KONTAKTÓW:

DOŁĄCZ DO MOJEJ SIECI KONTAKTÓW:

O nas

Kancelaria Klonowski świadczy wszechstronne usługi prawne, zarówno w zakresie spraw prowadzonych przed sądami i innymi organami orzekającymi, jak i bieżącej, profesjonalnej obsługi prawnej. Dążymy do zapewnienia klientom spójnej, najwyższej jakości obsługi prawnej z wykorzystaniem nowych, innowacyjnych metod działania. Kancelaria Klonowski świadczy pełen zakres usług prawnych zarówno dla klientów indywidualnych, mikro przedsiębiorców, małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów instytucjonalnych. W istocie rzeczy, jesteśmy spółką prawniczą nowego typu, opartą na wzór międzynarodowych korporacji prawniczych na formule spółki prawa handlowego.

Kim jesteśmy?

Ponieważ jesteśmy kancelarią nowej generacji. Łączymy w sobie doświadczenie i dynamizm, ponadprzeciętne podejście do każdego sprawy, interdyscyplinarny zakres wiedzy i doskonałą jakość usług. Wierzymy, że musimy pracować szybciej, musimy być elastyczni i zorientowani na potrzeby Klienta. Wtedy sukces naszych Klientów będzie także naszym sukcesem.

Nasi kooperujący z kancelarią adwokaci i radcowie prawni wykonują zawód zaufania publicznego, posiadają uprawnienia procesowe. Świadczą profesjonalne usługi prawne i są stowarzyszeni w izbach prawnych odpowiednio w Izbach Adwokackich i Radach Radców Prawnych. Zawsze jesteśmy niezależni, nie ulegamy żadnym zewnętrznym naciskom, zachowujemy pełną poufność przekazywanych nam informacji. Jesteśmy dyspozycyjni dla naszych Klientów, a usługi prawne świadczymy również online. Każdego dnia pomagamy naszym klientom, którymi są firmy z całego kraju, z wielu branży i specjalizacji. Umożliwiamy naszym stałym klientom nawiązywanie wzajemnych kontaktów biznesowych, przyczyniamy się do budowy i rozwoju ich biznesów. Współpracujemy z renomowanymi kancelariami adwokackimi i kancelariami radców prawnych zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Dzięki współpracy z najlepszymi adwokatami posiadamy wysoki standard usług adwokackich, które możemy przekazać naszym klientom. Jesteśmy skuteczni, zawsze szukamy najprostszych i adekwatnych dla sytuacji rozwiązań prawnych. Zawsze proponujemy jasne i przejrzyste warunki współpracy. W każdym roku uczestniczymy w licznych szkoleniach branżowych, aktualizując i poszerzając naszą wiedzę prawną, doradczą, biznesową i consultingową. Jesteśmy młodzi i dynamiczni, a mimo młodego wieku posiadamy długoletnie doświadczenie zebrane m.in.: w kancelariach prawnych, adwokackich, radcowskich i firmach doradztwa podatkowego, biznesowego i consultingowego.

Skąd pochodzimy?

Założycielem Kancelaria Klonowski jest Radosława Klonowski, biznesmena, a jednocześnie Wspólnik Tytularnego Spółki, który od lat jest silnie zaangażowany w rozwój przedsiębiorczości w Polsce. Założyciel od roku 2001 tworzy i buduje własną grupę biznesową, tworzoną wyłącznie na partnerskich zasadach. Specjalizuje się w zarządzaniu przedsiębiorstwem, restrukturyzacji, pozyskaniu finansowania oraz doradztwie korporacyjnym, zaś wraz z zespołem ekspertów udziela przedsiębiorcom porad o znaczeniu strategicznym oraz dobiera indywidualne rozwiązania prawne-biznesowe dopasowane do ich potrzeb i prowadzonych przedsięwzięć. Jednym z kluczy do sukcesu Kancelarii Klonowski jest rozwiązywanie spraw wyjątkowo skomplikowanych oraz prowadzenie procesów wymagających ponadprzeciętnej wiedzy interdyscyplinarnej.

Od początku działalności Kancelaria zdobyła zaufanie wielu firm, a jej założyciel występował jako pełnomocnik w wielu głośnych sprawach cywilnych, gospodarczych, administracyjnych i odszkodowawczych oraz reprezentował i doradzał w wielu topowych projektach biznesowych, które zarządzane były przez osoby z czołówki światowego top managementu.

Z kancelarią związany jest doświadczony, a jednocześnie młody i kreatywny zespół adwokatów, radców prawnych, prawników oraz ekspertów pozwalający kancelarii oferować obsługę klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych na najwyższym poziomie.

Doskonałe przygotowanie merytoryczne kooperujących z kancelarią w szczególności adwokatów i radców prawnych w połączeniu z możliwością błyskawicznej weryfikacji najnowszego dorobku prawniczej doktryny pozwala nam na udzielenie klientom rzetelnej pomocy prawnej w najkrótszym terminie.

Lata 2014-2016 to intensywny rozwój kancelarii. W tym okresie kancelaria zyskała coraz szersze uznanie oraz powiększyła grono swoich Klientów. Bierzemy udział w najbardziej prestiżowych ale i najtrudniejszych sprawach z zakresu prawa zamówień publicznych, cywilnych, prawa handlowego, robót budowlanych, prawa autorskiego. Przedstawiciele kancelarii są zapraszani jako uznani specjaliści z zakresu prawa zamówień publicznych, prawa gospodarczego, deliktów ubezpieczeniowych i kontraktowych, prawa korporacyjnego i rozwiązań biznesowych na szereg spotkań oraz konferencji. Zabieramy również głos w mediach. Obecnie na lata 2017-2025 mamy zdefiniowany strategiczny i dynamiczny rozwój, który realizujemy zgodnie z przyjętym planem i nakreślonymi celami.

Dokąd zmierzamy?

Ciągły rozwój.

Jesteśmy bardzo uważaną firmą, dlatego przypisywane nam wartości nie znajdują się tu przypadkowo.

Jest to między innymi Innowacyjność, wysoka jakoś świadczonych usług, relację pomiędzy Klientem a prawnikiem. Nasi Prawnicy sprawiają, że Klient zaczyna mu ufać, a przez to współpraca odbywa się na bardzo wysokim poziomie.

Przede wszystkim naszą największą i najcenniejszą wartością, bez której byśmy nic nie osiągnęli jest wiedza.

Wiedza w wielu sprawach jest kluczem do pozyskanych sukcesów.

 

Zdobywanie doświadczenia.

Kancelaria Klonowski posiada bardzo szerokie doświadczenie oparte na wielu gałęziach prawa. Szczególnie ważnym aspektem, który potwierdza doświadczenie naszej Kancelarii jest umiejętność sprawnego procesowania się przed Sądami oraz organami administracyjnymi.

Nie chcemy aby dochodziło do takich sytuacji. Pierwszą drogą, na którą jesteśmy nastawieni jest zawsze polubowne załatwienie sprawy, ponieważ z doświadczenia wiemy, że Klienci nie zawsze dobrze znoszą wizyty w Sądzie.

Doświadczają dużo stresu przy tym, natomiast nie takie jest założenie naszej Kancelarii.

Głównym celem jest to, aby każdy Klient czuł się bezpiecznie!

Doświadczenie, które posiadają nasi prawni, Radcowie Prawni sprawia, że problemy sięgające prawa cywilnego, spadkowego. Rodzinnego czy prawa pracy są dla nas codziennością i nie zważają nam jakichkolwiek problemów.

 

Rozpoznawalność na rynku.

Kancelaria Klonowski zaistniała na rynku usług prawniczych w 2014 roku odzyskując majątek dla naszego Klienta wart ponad 40 milionów złotych.

Od tego momentu zaczęła sukcesywnie rozwijać swoje umiejętności oraz działalność.

Nasza firma stawia na bezpośredni rozwój oraz dobro dla naszych Klientów.

Nasza pozycja na rynku od 2014 roku jest niezmienna. Cały czas utrzymujemy się w szczytowej formie.

Przez te kilka lat zdobyliśmy zaufanie setki Klientów, którzy wyszli z naszej Kancelarii zadowoleni.

Nasza Kancelaria zajmuje wysokie miejsca w klasyfikacjach jakoś świadczonych przez nas usług co sprawia, że Klienci zawsze do nas wracają!

 

Odpowiedzialność społeczna.

Kancelaria Klonowski od wielu lat prowadzi działalność charytatywną pro publico  bono, która wspiera wszelkiego rodzaju organizację oraz osoby prywatne.

Jesteśmy współzałożycielami wszelkiego rodzaju organizacji, które pomagają nam osiągać nasz wspólny sukces!

Dzięki działalności pro bono, którą od wielu lat prowadzimy przyczyniamy się do rozwoju społeczno- gospodarczego.

Bogate doświadczenie i ambicje zawodowe oraz szczere, ponadprzeciętne zaangażowanie w sprawy klientów stanowią dla nas wartości najwyższe. W swojej pracy cenimy przede wszystkim zaufanie naszych mocodawców, jak również ich zadowolenie z wyników podjętej współpracy. Z tego też powodu dążymy do stałego poszerzania naszej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Gwarancją profesjonalizmu oferowanych przez nas usług prawnych jest fakt, iż sprawy naszych klientów od strony merytorycznej prowadzone są wyłącznie przez wyspecjalizowanych prawników.

Głębokie przekonanie, że w życiu nie można stać w miejscu, że nigdy nie należy się poddawać, że zawsze trzeba szukać lepszych rozwiązań, że zawsze trzeba walczyć i że zawsze trzeba dbać o interesy swoich klientów, sprawiły, iż Kancelaria Klonowski jest dziś uznaną i powszechnie szanowaną marką na rynku usług prawnych w Polsce.

Specjalizujemy się w dochodzeniu praw klientów na drodze sądowej, gdzie wymagane są umiejętności efektywnego prowadzenia sporów oraz opracowania długofalowej strategii procesowej.

Wszelkich zainteresowanych szczegółami dotyczącymi zasad współpracy serdecznie zapraszam do filii Kancelarii Klonowski, gdzie przy filiżance aromatycznej kawy z pewnością znajdziemy czas by porozmawiać o Państwa potrzebach.

Radosław Klonowski

wspólnik
pełnomocnik wiodący
przewodniczący rady nadzorczej Klonowski Investments S.A.

Paweł Marek

radca prawny
kierownik departamentu prawnego Kancelarii Prawnej Klonowski & Marek sp.k., członek RN KI S.A.

Sylwia Golicka

dyrektor kancelarii,
sekretarz sądowy
członek rady nadzorczej Klonowski Investments S.A.

DOŁĄCZ DO MOJEJ SIECI KONTAKTÓW:

Grzegorz Klonowski

dyrektor zarządzający
sekretarz generalny

UMÓW ROZMOWĘ

UMÓW ROZMOWĘ

tel. 794 470 000

UMÓW ROZMOWĘ

sekretariat@kancelariaklonowski.pl    

Media Społecznościowe

Projekt i realizacja SPECTRUM-MARKETING | 2020 | Polityka prywatności

Kancelaria Klonowski

Pomorska Filia w Tczewie

ul. Jarosława Dąbrowskiego 21/1
83-110 Tczew – Stare Miasto

Infolinia: 801 009 503
tel. (+48) 22 398 77 11

e-mail: sekretariat@kancelariaklonowski.pl

Kancelaria Klonowski to marka należąca do Radosława Klonowskiego i Międzynarodowej Kancelarii Klonowski i Wspólnicy Sp. z o.o., to zespół prawników, radców prawnych, adwokatów, pełnomocników dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji publicznych. Prawdopodobnie najlepsi prawnicy w woj. pomorskim. Kompleksowe wsparcie w obsłudze prawnej, odszkodowaniach, windykacji, prawie cywilnych, handlowym oraz procesowym.

Zakres usług: