BŁĘDY DIAGNOZY PRENATALNEJ

Zapraszamy do kontaktu w zakresie odszkodowań spowodowanych błędami diagnozy prenatalnej.

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu od 10:00 do 18:00 pod tel. 794 470 000 oraz 24h/7 pod mailem.

Opisz nam swoją sprawę, a skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.

Badania prenatalne są bardzo poważnym elementem ciąży. Dają one możliwość zbadania dziecka jeszcze nienarodzonego oraz sprawdzenie czy jest zdrowe. Niepomyślny wynik badania prenatalnego, może przygotować rodziców psychicznie oraz fizycznie na przyjście na świat np. niepełnosprawnego dziecko.

Błędna diagnoza może spowodować całkowity obrót w życiu rodziców. Gdy lekarz popełni błąd przy diagnozie prenatalnej i okaże się, że dziecko już przed narodzinami było chore i można było by je leczyć można starać się o odszkodowanie w imieniu rodziców lub dziecka za pośrednictwem rodziców.

Rozumiemy, że w takich chwilach sprawy związane z urzędami nie należą do zbyt przyjemnych.

Nasza Kancelaria dba o komfort i bezpieczeństwo psychiczne naszych Klientów, dlatego wszystkie sprawy związane z dokumentacją, dowodami w sprawie możesz w 100% powierzyć naszej firmie.

Jesteśmy zaufaną Kancelarią, a nasi prawnicy cechują się pełno profesjonalnością w delikatnych dla naszych Klientów sprawach.

Nie bój się walczyć o swoje! Odszkodowanie, nie polepszy twojej sytuacji psychicznej związanej z niesieniem na barkach złej diagnozy prenatalnej, ale może polepszyć Ci komfort życia.

Imię i nazwisko
Telefon
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

tel. 794 470 000

UMÓW ROZMOWĘ

sekretariat@kancelariaklonowski.pl    

Media Społecznościowe

Projekt i realizacja SPECTRUM-MARKETING | 2020 | Polityka prywatności

Kancelaria Klonowski

Pomorska Filia w Tczewie

ul. Jarosława Dąbrowskiego 21/1
83-110 Tczew – Stare Miasto

Infolinia: 801 009 503
tel. (+48) 22 398 77 11

e-mail: sekretariat@kancelariaklonowski.pl

Kancelaria Klonowski to marka należąca do Radosława Klonowskiego i Międzynarodowej Kancelarii Klonowski i Wspólnicy Sp. z o.o., to zespół prawników, radców prawnych, adwokatów, pełnomocników dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji publicznych. Prawdopodobnie najlepsi prawnicy w woj. pomorskim. Kompleksowe wsparcie w obsłudze prawnej, odszkodowaniach, windykacji, prawie cywilnych, handlowym oraz procesowym.

Zakres usług: