BŁĘDNA DIAGNOZA

Zapraszamy do kontaktu w zakresie odszkodowań spowodowanych błedną diagnozą.

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu od 10:00 do 18:00 pod tel. 794 470 000 oraz 24h/7 pod mailem.

Opisz nam swoją sprawę, a skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.

Postawienie niewłaściwej diagnozy przez „profesjonalnego” lekarza może nieść za sobą bardzo poważne skutki. Powrót do stanu zdrowia przez wykonaniem leczenia i postawienia błędnej diagnozy może być bardzo ciężkie, kosztowne, a nawet nieodwracalne.

Poszkodowany ma prawo dochodzić swoich praw, a my możemy Ci w tym pomóc! Posiadamy wiedzę, która może być kluczem do Twojego sukcesu.

Dochodzimy odszkodowań na drodze polubownej, a jeżeli zachodzi taka potrzeba również i na drodze powództwa cywilnego poprzez złożenie pozwu w wydziale sądu powszechnego właściwego ze względu na miejsce położenia placówki medycznej.

Poszkodowany, może ubiegać się o odszkodowanie, zadośćuczynienie, zwrot kosztów za zakupienie leków, które były skutkiem postawionej błędnej diagnozy jak i również zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

Imię i nazwisko
Telefon
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

tel. 794 470 000

UMÓW ROZMOWĘ

sekretariat@kancelariaklonowski.pl    

Media Społecznościowe

Projekt i realizacja SPECTRUM-MARKETING | 2020 | Polityka prywatności

Kancelaria Klonowski

Pomorska Filia w Tczewie

ul. Jarosława Dąbrowskiego 21/1
83-110 Tczew – Stare Miasto

Infolinia: 801 009 503
tel. (+48) 22 398 77 11

e-mail: sekretariat@kancelariaklonowski.pl

Kancelaria Klonowski to marka należąca do Radosława Klonowskiego i Międzynarodowej Kancelarii Klonowski i Wspólnicy Sp. z o.o., to zespół prawników, radców prawnych, adwokatów, pełnomocników dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji publicznych. Prawdopodobnie najlepsi prawnicy w woj. pomorskim. Kompleksowe wsparcie w obsłudze prawnej, odszkodowaniach, windykacji, prawie cywilnych, handlowym oraz procesowym.

Zakres usług: