Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców i nie tylko na replay darmowego szkolenie online zorganizowanego przez Kancelarie Klonowski, dotyczącego lockdown biznesu w związku z Covid-19, które odbyło się online dnia 06 lutego 2021 roku. 

 

Celem szkolenia jest przedstawienie wszystkim przedsiębiorcom w Polsce ich praw i obowiązków oraz zagadnień prawnych w czasach pandemii SARS-CoV-2 (covid-19). Szkolenie prowadzili prelegenci z Kancelarii Prawnej Klonowski & Marek sp.k. z siedzibą w Warszawie. Webinar wraz z przerwami trwa 5h 15 min. 

 

Zapraszamy Państwa do aktywnego oglądania, subskrypcji kanału na YouTube oraz polecania szkolenia Państwa rodzinie, bliskim, przyjaciołom i znajomym. Podejmujemy się prowadzenia każdej sprawy. Dziękujemy za poświęcony czas. 

 

link do szkolenia

https://youtu.be/aX-_p_t3f3Q

 

(replay) Lockdown biznesu w związku z Covid-19 - Szkolenie prawne dla przedsiębiorców

13 lutego 2021

tel. 794 470 000

UMÓW ROZMOWĘ

sekretariat@kancelariaklonowski.pl    

Media Społecznościowe

Projekt i realizacja SPECTRUM-MARKETING | 2020 | Polityka prywatności

Kancelaria Klonowski

Pomorska Filia w Tczewie

ul. Jarosława Dąbrowskiego 21/1
83-110 Tczew – Stare Miasto

Infolinia: 801 009 503
tel. (+48) 22 398 77 11

e-mail: sekretariat@kancelariaklonowski.pl

Kancelaria Klonowski to marka należąca do Radosława Klonowskiego i Międzynarodowej Kancelarii Klonowski i Wspólnicy Sp. z o.o., to zespół prawników, radców prawnych, adwokatów, pełnomocników dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji publicznych. Prawdopodobnie najlepsi prawnicy w woj. pomorskim. Kompleksowe wsparcie w obsłudze prawnej, odszkodowaniach, windykacji, prawie cywilnych, handlowym oraz procesowym.

Zakres usług: